O właściwej oprawi imprezy sylwestrowej powinniśmy pamiętać bez względu na to, czy czeka nas spotkanie z przyjaciółmi w górskiej chacie, czy też ekskluzywny bankiet, na którym spotykają się wiodące postaci świata biznesu. W każdym wypadku musimy dbać o to, aby impreza nie okazała się nieudaną z naszego powodu, a jednym z elementów pożądanej oprawy takiego spotkania niezmiennie pozostaje strój. Owszem, nie można nie doceniać roli szampana, oryginalnego jedzenia oraz niezapomnianej muzyki, szampańska zabawa nie jest jednak możliwa, gdy nie towarzyszy nam dobre samopoczucie. Odpowiedni dobór stroju nie jest jedynym czynnikiem mającym na nie wpływ, trudno jednak nie zgodzić się z osobami, które uważają, że jego rola jest niemożliwa do przecenienia.

sylwestrowa kreacja

Jak znaleźć strój idealny?

Istnieje przynajmniej kilka wskazówek, które warto brać pod uwagę podczas jego poszukiwań, kluczowe znaczenie ma jednak to, aby strój był dopasowany nie tylko do naszego wyglądu, ale i do charakteru imprezy, w której uczestniczymy. Zasada ta znajduje potwierdzenie między innymi wówczas, gdy bawimy się w towarzystwie biznesmenów, powinniśmy przestrzegać jej jednak i wówczas, gdy myślimy o imprezie sylwestrowej w gronie przyjaciół. Jak jednak stosować się do niej w praktyce. Jeśli wybieramy się w góry, a w naszym otoczeniu znajdują się osoby, które znają nas od lat, zabawa musi być udana.

Pamiętajmy jednak, że jej specyfika warunkuje nasz strój. Jeśli więc naszym miejscem docelowym jest górski domek, a my sami jesteśmy nie tylko uczestnikami, ale i współorganizatorami imprezy, w stroju balowym najważniejsze jest to, aby był wygodny i ciepły. Dopuszczalne są więc klasyczne jeansy modnie zwężone u dołu, jasna koszula, której odświętny charakter jest podkreślony przez kołnierzyk oraz ciepły sweter, nie możemy bowiem pozwolić sobie, aby podczas sylwestra marznąć. Na bardziej formalnym spotkaniu nasz strój musi być również bardziej staranny, swobodne samopoczucie musi iść bowiem w parze z szacunkiem do gospodarza. W tym kontekście warto pomyśleć o kontrolowanym luzie w ubiorze osiąganym przez spodnie i białą koszulę, marynarkę klubową oraz wsuwane mokasyny.

Categories:

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *